Crossway 40d Lady

Kleurblauw/mat zwart
Maten
46cm
50cm
54cm
57cm
FrameCrossway Speed-D Lady
VoorvorkSR NEX ML 63
AchterderailleurShimano Altus 9
ShiftersShimano Altus rapidfire
Remhendelattached
RemmenPromax DSK Hydraulic 160
CrankstelSR XCM 48-36-26 CG
Bracket AsCartridge Bearing
KettingKMC Z99 9s
NavenAlloy Disc QR
VelgenMerida comp D
CassetteSunrace CS-M9 11-32
BandenCross 40C
StuurpenAdjustable A-Head
StuurMerida Comp Alloy R30 620
BalhoofdstelConoid steel
ZadelpenSuspension 27.2
ZadelCross
PedalenLite Alloy
Prijs
Maten46cm50cm54cm57cm
Top Tube575585600615
Seat Tube430470510540
Chain Stays450450450450
Head Tube Angle717171.572
Seat Tube Angle73.573.57373
Bottom Bracket Drop70707070
Head Tube Length140140170170
Fork Length450450450450
Reach394404404418
Stack612612642644
LOCK-OUT
De voorvork en/of de achterdemper van je MERIDA-fiets kunnen door het omzetten van een hendeltje direct geblokkeerd worden. Een optimale setup voor ritten op een vlakke ondergrond of voor steile beklimmingen.
K-MOUNT DROP-OUT
Een speciaal gevormd schijfrem-uitvaleinde op aluminium frames met geïntegreerde bevestigingsmogelijkheid voor een HEBIE-zijstandaard, voor optimale torsiestijfheid, ook bij sterke rembewegingen – een voelbaar veiligheidspluspunt!
SHOTGUN 6061
De MERIDA-typische onderbuis heeft aan de onderzijde een speciaal bewerkt tweelingprofiel waardoor de buig- en torsiestijfheid voelbaar en meetbaar hoger zijn. Optimale oplossing voor sportieve aluminium modellen.

Dealer zoeken

Find your dealer

Meridawebshop

Bestel direct online

CrosswayCross


Crossway 40d Gent

Crossway 40d Gent

Crossway 100 Gent

Crossway 100 Gent

Crossway 300 Gent

Crossway 300 Gent

Crossway Xt Edition Gent

Crossway Xt Edition Gent

Crossway 900 Gent

Crossway 900 Gent

Crossway 500 Gent

Crossway 500 Gent

Crossway 40d Lady

Crossway 40d Lady

Crossway 100 Lady

Crossway 100 Lady

Crossway 300 Lady

Crossway 300 Lady

Crossway Xt Edition Lady

Crossway Xt Edition Lady

Crossway 900 Lady

Crossway 900 Lady

Crossway 500 Lady

Crossway 500 Lady